- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Analógové domáce telefóny
- DOMÁCI TELEFÓN OR-DOM-RL-913
DOMÁCI TELEFÓN OR-DOM-RL-913
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI TELEFÓN OR-DOM-RL-913Skladom44,60 EUR36,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet tlačidiel (obyvateľ domu): 1 ; Komunikácia: káblom (duplex) ; Napájanie: 230 V AC ;
| DOMÁCA STANICA: | |
| Počet tlačidiel (obyvateľ domu): | 1 |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Farba: | Šedý |
| Montáž: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 65 x 142 x 51 mm |
| DOMÁCA STANICA: | |
| Komunikácia: | káblom (duplex) |
| Dĺžka káblu: | 0 ... 100 m (0.6 ... 0.8) mm² (nie je súčasťou balenia) |
| Hlavné vlastnosti: | Elektrozáves môže byť napájaný priamo z domácej jednotky |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | < 2.7 W Pohotovostný režim < 5.5 W Prevádzka |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 99 x 216 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






