- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Analógové domáce videotelefóny
- DOMÁCI VIDEO TELEFÓN INTEGROVANÝ S POŠTOVOU SCHRÁNKOU S562D-SKM VIDOS
DOMÁCI VIDEO TELEFÓN INTEGROVANÝ S POŠTOVOU SCHRÁNKOU S562D-SKM VIDOS
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEO TELEFÓN INTEGROVANÝ S POŠTOVOU SCHRÁNKOU S562D-SKM VIDOSSkladom616,29 EUR501,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 87 ° ; IR prisvetľovač; Zabudovaný šifrátor; Počet podporovaných predplatných: 2 ; Vybrané vlastnosti: Integrovaný s poštovou schránkou - Priechodný ;
| Kompatibilita: | Analógové domáce videotelefóny VIDOS |
| Čidlo: | 1/3 ", 600 TVL |
| Uhol záberu: | 87 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Zabudovaný šifrátor: | ![]() |
| Počet podporovaných predplatných: | 2 |
| Video výstup: | zhoda s analógovým systémom domáceho video telefónu VIDOS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC ... 15 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 1.5 W (práca) |
| Kryt: | |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







