- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- II. generácia
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KB8113-IME1(B) Hikvision
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KB8113-IME1(B) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KB8113-IME1(B) HikvisionSkladom327,68 EUR266,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 2 Mpx, 1080p ; IR prisvetľovač; Vybrané vlastnosti: WDR - Široký rozsah dynamiky osvetlenia, Obojsmerná komunikácia ;
| Čidlo: | 2 Mpx, 1080p |
| Zorný uhol kamery: | 95 ° |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 1920 x 1080 px - 1080p |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Kompatibilita: | Domáce videotelefóny Hikvision IP |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Kategória UTP: | UTP kat. 5e |
| Vstupy alarmu: | 1 ks. |
| Výstupy relé: | 1 ks. NO/NC |
| RS-485: | ![]() |
| Ethernet: | 1 x RJ-45 - 10/100 Base-T |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 10 W |
| Kryt: | Kovová, Vodotesné, Odolná voči vandalom |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK09 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Rozmery: | 162 x 74 x 53 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305304016 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






