- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- 2káblové domáce videotelefóny
- II. generácia
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KD8003Y-IME2 Hikvision
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KD8003Y-IME2 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KD8003Y-IME2 HikvisionNie je skladom376,66 EUR306,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul DS-KD8003Y-IME2 je hlavná jednotka modulového systému domáceho videotelefónu značky Hikvision; Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Čidlo: 2.1 Mpx CMOS ; Rozlíšenie fotoaparátu: 1920 x 1080 ; Zorný uhol kamery: 146 ° ; IR prisvetľovač; Vstupy alarmu: 4 ks. ; Výstupy relé: 2 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia ; Napájanie: 24 V DC - HIKVISION 2-wire ;
| Kompatibilita: | HIKVISION 2-wire - rad Y |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Čidlo: | 2.1 Mpx CMOS |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Zorný uhol kamery: | 146 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Výstupy relé: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 4 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 44 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, rumunština, srbština, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303988 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





