- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KV6114-E1 - 4 Mpx Hikvision
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KV6114-E1 - 4 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KV6114-E1 - 4 Mpx HikvisionNie je skladom320,41 EUR260,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2688 x 1520 - 4 Mpx ; Zorný uhol kamery: 150 ° ; IR prisvetľovač; Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : 13.56 MHz S50 ; Rozhranie RS-485; Vstupy alarmu: 4 ks. ;
| Čidlo: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx |
| Zorný uhol kamery: | 150 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| PIR detektor: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | 13.56 MHz S50 |
| Sieťové rozhranie: | Ethernet |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Video výstup: | ![]() |
| Video formát: | H.264 |
| Podporované audio formáty: | G.711 |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 10 W |
| Kryt: | Plast |
| Montáž: | Povrchové |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 164 x 69 x 25 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, arabsky, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, hebrejsky, španielčina, Kazachstan, litovčina, lotyština, Mongolský, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovinsky, turečtina, ukrajinčina, Uzbek, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305305986 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







