- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny Vidos Duo
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1108A VIDOS
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1108A VIDOS
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1108A VIDOSSkladom300,18 EUR244,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Fish Eye CMOS, 2 Mpx ; Uhol záberu: 170 ° ; LED osvetlenie; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Štandard : Unique EM 125kHz ; Počet podporovaných predplatných: 8 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný podsvietený modul informačného štítku ;
| Kompatibilita: | VIDOS DUO |
| Čidlo: | 1/2.7 " Fish Eye CMOS, 2 Mpx |
| Uhol záberu: | 170 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Štandard : Unique EM 125kHz |
| Zabudovaný šifrátor: | ![]() |
| Počet podporovaných predplatných: | 8 |
| Video výstup: | kompatibilita s systémom digitálneho domáceho videotelefónu VIDOS DUO |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 4.8 W (práca) ≤ 1.2 W (režim Standby) |
| Kryt: | Kyselinovzdorná oceľ / Plast, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| Rozmery: | 281 x 110 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






