- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny Vidos Duo
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1301D VIDOS
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1301D VIDOS
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1301D VIDOSSkladom221,19 EUR179,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 ", 2.0 Mpx ; Uhol záberu: 170 ° ; LED osvetlenie; Zabudovaný šifrátor; Počet podporovaných predplatných: 1 ;
| Kompatibilita: | VIDOS DUO |
| Čidlo: | 1/2.7 ", 2.0 Mpx |
| Uhol záberu: | 170 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Zabudovaný šifrátor: | ![]() |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Video výstup: | compatible with the VIDOS DUO digital video doorphone system |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W (práca) ≤ 0.8 W (režim Standby) |
| Kryt: | Kyselinovzdorná oceľ, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -18 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Rozmery: | 183 x 93 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






