- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny 2IP
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S201-1 VIDOS 2IP
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S201-1 VIDOS 2IP
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S201-1 VIDOS 2IPSkladom196,05 EUR159,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VIDOS 2IP ; Čidlo: 2.1 Mpx, 1080p ; Uhol záberu: 125 ° ; IR prisvetľovač; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : 13.56 MHz S50 ; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Ovládanie elektrozámky a automatickej brány ;
| Kompatibilita: | VIDOS 2IP |
| Čidlo: | CMOS 2.1 Mpx, 1080p |
| Uhol záberu: | 125 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Displej: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | 13.56 MHz S50 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Napájanie: | 32 V DC |
| Výstupy relé: | 1 x |
| Kryt: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP54 |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 182 x 97 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







