- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2101E-P-S2 DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2101E-P-S2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2101E-P-S2 DAHUASkladom479,54 EUR389,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 ", 2.1 Mpx CMOS ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Vybrané vlastnosti: Tlačidlo zvonku dverí, Ovládanie zámkou, Obojsmerná komunikácia, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia ; Napájanie: PoE (802.3af) 12 V DC ; Kryt: Kovová, Vodotesné - IK10 ; Index of Protection: IP65 ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1/2.8 ", 2.1 Mpx CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 80 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W (práca) ≤ 2.5 W (režim Standby) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Kryt: | Kovová - Zliatina zinku, Vodotesné - IK10 |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| Rozmery: | 73 x 163 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






