- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2111D-P-S3 DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2111D-P-S3 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2111D-P-S3 DAHUASkladom301,99 EUR245,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 107 ° ; Metóda kompresie obrazu: H.265 / H.264 ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Karty ovládania prístupu ; Počet podporovaných predplatných: 1 ; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, Vstup pre senzor s jazýčkovým spínačom a tlačidlo pre požiadavky výstupu ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ; Farba: Žula ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 107 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Rozlíšenie: | |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Karty ovládania prístupu - 13.56 MHz S50, Pamäť 10 000 kariet RFID |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Plast, Vodotesné |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK04 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 135 x 71 x 35 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, slovinsky, slovensky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






