- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2201F-P-S2 DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2201F-P-S2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2201F-P-S2 DAHUASkladom355,80 EUR289,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: , 2 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 168 ° ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; H.264 ; IR prisvetľovač; Vybrané vlastnosti: Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia ; Napájanie: PoE (802.3af/at), 12 V DC ;
| Čidlo: | 1/2.9 ", 2 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 168 ° |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 ; H.264 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 130 x 96 x 28.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






