- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2311R-WP Wi-Fi / IP DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2311R-WP Wi-Fi / IP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2311R-WP Wi-Fi / IP DAHUASkladom167,48 EUR136,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 110 ° ; Metóda kompresie obrazu: H.264 / H.265 ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Karty ovládania prístupu ; Počet podporovaných predplatných: 1 ; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Detekcia sabotáže - otvorenie krytu ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ; Farba: Žula ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 110 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 / H.265 |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Rozlíšenie: | |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Karty ovládania prístupu - MIfare S50 |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n |
| Sieťové rozhranie: | |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Zliatina hliníka, Vodotesné |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 170 x 57 x 35 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, slovinsky, slovensky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






