- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3222E-P IP / 2-Wire DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3222E-P IP / 2-Wire DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3222E-P IP / 2-Wire DAHUASkladom714,44 EUR580,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: DAHUA ; Čidlo: 1/2.9 ", 2 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 140 ° ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : 13.56 MHz S50 ; Metóda kompresie obrazu: H.265 / H.264 ; LED osvetlenie; RS-485; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1/2.9 ", 2 Mpx CMOS |
| Objektív: | 2 mm |
| Uhol záberu: | 140 ° |
| Displej: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Karty ovládania prístupu - 13.56 MHz S50 Pamäť 10 000 kariet RFID, 5000 indexovaných užívateľov |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 7 W |
| Kryt: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK08 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 200 x 98 x 34 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, slovinsky, slovensky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






