- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- 2káblové domáce videotelefóny - 48V DC
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3312Q-P DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3312Q-P DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3312Q-P DAHUASkladom567,61 EUR461,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: DAHUA ; Čidlo: 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 125 ° ; Metóda kompresie obrazu: H.265 / H.264 ; IR prisvetľovač; RS-485; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia, ; Napájanie: 48 V / 1 A, PoE (802.3af), Rozhranie 2-Wire IP ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 125 ° |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Karty ovládania prístupu - Mifare, Pamäť 3000 kariet RFID |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 4 W (režim Standby) ≤ 8 W (práca) |
| Kryt: | Hliník |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK08 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







