- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO4202FB-P1 DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO4202FB-P1 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO4202FB-P1 DAHUASkladom574,15 EUR466,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.9 ", 2 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 169 ° ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; IR prisvetľovač; Kompatibilita: DAHUA ; Vybrané vlastnosti: Tlačidlo zvonku dverí, Funkcia interkomu, Obojsmerná komunikácia, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia ; Napájanie: PoE (802.3af/at), Rozhranie 2-Wire IP 48 V DC ; Farba: Žula ;
| Čidlo: | 1/2.9 ", 2 Mpx CMOS |
| Objektív: | 1.9 mm |
| Uhol záberu: | 169 ° |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Hliník |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 100 x 100 x 49.4 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






