- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO6521H-S2 DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO6521H-S2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO6521H-S2 DAHUASkladom1 158,51 EUR941,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: DAHUA ; Čidlo: 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS ; Rozlíšenie: : 720p ; Displej: 4.3 " - 800 x 480 px ; Metóda kompresie obrazu: H.265 / H.264 ; LED osvetlenie; Vybrané vlastnosti: Zabudovaná klávesnica, Zabudovaná bezkontaktná čítačka - 13.56 MHz S50, Obojsmerná komunikácia, Vstupy/výstupy alarmov : 2 / 2, Rozhranie RS-485, Rozhranie Wiegand, Režimy identifikácie : PIN / RFID karta / QR Code / Vzdialený klient, Signalizácia sabotáže ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS |
| Rozlíšenie: | Hlavný prúd : 720p - 1280 x 720 , Pomocný prúd : 1080p - 1920 x 1080 |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 95 ° |
| Displej: | 4.3 " - 800 x 480 px |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Rozmery: | 389 x 146 x 44 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, slovinsky, slovensky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







