- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO6631QS-WP DAHUA
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO6631QS-WP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO6631QS-WP DAHUANie je skladom868,88 EUR706,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: DAHUA ; Čidlo: 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS ; Rozlíšenie: : 720p ; Displej: 5 " - 720 px x 1280 px ; Metóda kompresie obrazu: H.264 / H.265 ; LED osvetlenie; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný dotykový displej, Zabudovaná bezkontaktná čítačka - 13.56 MHz S50, Obojsmerná komunikácia, Vstupy/výstupy alarmov : 2 / 1, Rozhranie RS-485, Rozhranie Wiegand, Režimy identifikácie : Rozoznávanie tvárí / RFID karta, Signalizácia sabotáže ; Napájanie: PoE, 12 V DC ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS |
| Rozlíšenie: | Hlavný prúd : 720p - 1280 x 720 , Pomocný prúd : 1080p - 1920 x 1080 |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 119 ° |
| Displej: | 5 " - 720 px x 1280 px |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 / H.265 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| Rozmery: | 186.8 x 81.4 x 23.3 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






