- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- DRÔTOVÝ DVERNÝ ZVONČEK ATLO-DB-1
DRÔTOVÝ DVERNÝ ZVONČEK ATLO-DB-1
- Kompletné špecifikácie
DRÔTOVÝ DVERNÝ ZVONČEK ATLO-DB-1Skladom4,55 EUR3,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Režim signalizácie: Zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 1 ; Napájanie: 12 V DC ;
| Vypočujte si dostupné zvuky: | ![]() |
| Režim signalizácie: | Zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 1 |
| Nastavenie hlasitosti: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Index of Protection: | IP40 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 62 x 88 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






