- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTRICKY OVLÁDANÁ ZÁPADKA ASF601A DAHUA
ELEKTRICKY OVLÁDANÁ ZÁPADKA ASF601A DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKY OVLÁDANÁ ZÁPADKA ASF601A DAHUANie je skladom135,47 EUR110,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: max. 300 mA ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 300 mA |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.38 kg |
| Rozmery: | 130 x 105 x 40 mm - Elektromagnetická zámka 40 x 105 x 40 mm - Objímka |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






