- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické kotvy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁMKA DS-K4H250S Hikvision
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁMKA DS-K4H250S Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁMKA DS-K4H250S HikvisionNie je skladom171,59 EUR139,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nosnosť: 272 kg ; Menovité napätie: 12 V DC / 24 V DC ; Spotreba prúdu: 500 mA / 250 mA ; Vybrané vlastnosti: LED indikácia ;
| Nosnosť: | 272 kg |
| Menovité napätie: | 12 V DC / 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | 500 mA / 250 mA |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia |
| Hmotnosť: | 2.10 kg (celkom) |
| Rozmery: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 55 °C 0 % ... 95 % |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302900530 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




