- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA ATLO-EB-1 REVERZNÝ
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA ATLO-EB-1 REVERZNÝ
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA ATLO-EB-1 REVERZNÝSkladom39,98 EUR32,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 10 ... 15 V DC ; Spotreba prúdu: 150 mA ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Spätná činnosť;
| Menovité napätie: | 10 ... 15 V DC |
| Spotreba prúdu: | 150 mA / 1200 mA - v okamžiku spustenia |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | , Po výpadku napätia budú dvere odblokované |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Omeškanie aktivácie: | 0 s, 3 s, 6 s vyberané prepínačom |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 200 x 42 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






, Po výpadku napätia budú dvere odblokované