- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA ATLO-EBL-200N REVERZNÝ
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA ATLO-EBL-200N REVERZNÝ
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA ATLO-EBL-200N REVERZNÝSkladom17,55 EUR14,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 / 24 V DC ; Spotreba prúdu: 0.35 A ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Spätná činnosť: Po výpadku napätia budú dvere odblokované ; Vybrané vlastnosti: Vzdialenosť vysunutia kolíka : 20 mm ;
| Menovité napätie: | 12 / 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | 0.35 A / 0.42 A - v okamžiku spustenia |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | Po výpadku napätia budú dvere odblokované |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | Vzdialenosť vysunutia kolíka : 20 mm |
| Hmotnosť: | 0.31 kg (celkom) |
| Rozmery: | 200 x 34 x 41 mm - každý diel |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






