- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA JS-1504N REVERZNÝ DANTOM
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA JS-1504N REVERZNÝ DANTOM
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA JS-1504N REVERZNÝ DANTOMSkladom48,39 EUR39,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 10 ... 15 V DC ; Spotreba prúdu: 220 mA ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Spätná činnosť: Po výpadku napätia budú dvere odblokované ; Vybrané vlastnosti: Vzdialenosť vysunutia kolíka : 15 mm ;
| Menovité napätie: | 10 ... 15 V DC |
| Spotreba prúdu: | 220 mA / 1150 mA - v okamžiku spustenia |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | Po výpadku napätia budú dvere odblokované |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.424 kg (celkom) |
| Rozmery: | 150 x 41 x 26 mm - Elektromagnetická zámka 86 x 32 x 26 mm - Objímka 86 x 34 x 3 mm - doštička |
| Výrobca / Značka: | DANTOM |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






