- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK ATLO-DT-L02
ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK ATLO-DT-L02
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK ATLO-DT-L02Skladom5,07 EUR4,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Vybrané vlastnosti: Pokiaľ nie je napájaný, zostane zámok zamknutý – vysunutý kolík ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 0.4 A |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| Rozmery: | 33 x 27 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





