- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK DT-813 DANTOM
ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK DT-813 DANTOM
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK DT-813 DANTOMSkladom13,87 EUR11,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný nárazník Maximálny priemer oblúka : 3 mm ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 1.8 A |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | 10 s |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 70 x 65 x 13 mm |
| Výrobca / Značka: | DANTOM |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





