- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES ASF702 DAHUA
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES ASF702 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES ASF702 DAHUASkladom109,41 EUR88,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 320 mA |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 500 kg |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 124 x 32 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





