- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES EL1-005 Biratronik BIRA
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES EL1-005 Biratronik BIRA
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES EL1-005 Biratronik BIRASkladom25,62 EUR20,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 8 ... 14 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Vybrané vlastnosti: Low-current ;
| Menovité napätie: | 8 ... 14 V DC |
| Spotreba prúdu: | 440 mA @ 12 V DC |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 6000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 20 x 27.5 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | BIRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





