- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R3-12.11L
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R3-12.11L
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R3-12.11LSkladom18,67 EUR15,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 11 V ± 1 V AC/DC ; Použitie: ľavé dvere ;
| Menovité napätie: | 11 V ± 1 V AC/DC |
| Spotreba prúdu: | 240 mA AC / 350 mA DC |
| Použitie: | ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Hmotnosť: | 0.20 kg |
| Rozmery: | 20 x 28.5 x 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







