- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R3-12.13L REVERZNÝ
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R3-12.13L REVERZNÝ
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R3-12.13L REVERZNÝSkladom24,63 EUR20,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 11 V ; Spotreba prúdu: 300 mA ; Použitie: ľavé dvere ; Spätná činnosť; Nastavenie medzery; Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: 30 N ; Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: 3000 N ;
| Menovité napätie: | 11 V ± 1 V |
| Spotreba prúdu: | 300 mA |
| Použitie: | ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Hmotnosť: | 0.20 kg |
| Rozmery: | 22 x 28.5 x 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






