- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-12.11
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-12.11
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-12.11Skladom21,81 EUR17,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Symmetrical electric strike with reduced power consumption; Menovité napätie: 11 V ± 1 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Nastavenie medzery: 3 mm ;
| Menovité napätie: | 11 V ± 1 V DC |
| Spotreba prúdu: | 240 mA @ 10 V DC / 290 mA @ 12 V DC |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | 3 mm |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 21 x 29 x 68 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





