- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-24.20
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-24.20
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-24.20Skladom22,96 EUR18,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 24 V ± 2 V AC/DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Blokácia západky; Nastavenie medzery;
| Menovité napätie: | 24 V ± 2 V AC/DC |
| Spotreba prúdu: | 80 ... 100 mA AC 120 ... 140 mA DC |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | 30 minút |
| Hmotnosť: | 0.166 kg |
| Rozmery: | 21 x 29 x 68 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






