- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R5-12.10
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R5-12.10
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R5-12.10Skladom20,89 EUR16,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 10 V ± 2 V AC/DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Nastavenie medzery;
| Menovité napätie: | 10 V ± 2 V AC/DC |
| Spotreba prúdu: | 500 mA AC / 600 mA DC |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | 30 minút |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 18 x 32 x 68 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






