- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES S12R REVERZNÝ Hartte BIRA
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES S12R REVERZNÝ Hartte BIRA
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES S12R REVERZNÝ Hartte BIRASkladom27,07 EUR22,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 10 ... 14 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Spätná činnosť; Nastavenie medzery: 4 mm ;
| Menovité napätie: | 10 ... 14 V DC |
| Spotreba prúdu: | 190 mA @ 12 V DC |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | 4 mm |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3500 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.188 kg |
| Rozmery: | 20.5 x 28.5 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | BIRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






