- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES XS12UW Hartte BIRA
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES XS12UW Hartte BIRA
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES XS12UW Hartte BIRASkladom27,01 EUR21,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 10 ... 14 V AC/DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Blokácia západky: Možnosť stáleho uvoľnenia závory ; Nastavenie medzery: 3.5 mm ; Vybrané vlastnosti: Úzky profil : 16.2 mm, Radial shape of the latch ;
| Menovité napätie: | 10 ... 14 V AC/DC |
| Spotreba prúdu: | 480 mA @ 12 V AC 680 mA @ 12 V DC |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | Možnosť stáleho uvoľnenia závory |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | 3.5 mm |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.136 kg |
| Rozmery: | 16.2 x 28 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | BIRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





