- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Príslušenstvo
- ELEKTRONICKÝ ADRESÁR NÁJOMCOV CDN-230E-V2-ST ACO
ELEKTRONICKÝ ADRESÁR NÁJOMCOV CDN-230E-V2-ST ACO
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRONICKÝ ADRESÁR NÁJOMCOV CDN-230E-V2-ST ACOSkladom90,69 EUR73,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: CDNP7ACC ; Kryt: Pozinkovaná oceľ ; Displej: LCD (vyhrievaný) ; Podsvietenie: Podsvietenie v modrej farbe ; Počet podporovaných predplatných: 255 priestory ;
| Kompatibilita: | CDNP7ACC |
| Kryt: | Pozinkovaná oceľ |
| Displej: | LCD (vyhrievaný) |
| Podsvietenie: | Podsvietenie v modrej farbe |
| Počet podporovaných predplatných: | 255 priestory |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba energie: | ~ 0.3 W |
| Hmotnosť: | 0.161 kg |
| Rozmery: | 88 x 61 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




