- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- EMERGENCY CALL BUTTON ATLO-AB-PBLS01
EMERGENCY CALL BUTTON ATLO-AB-PBLS01
- Kompletné špecifikácie
EMERGENCY CALL BUTTON ATLO-AB-PBLS01Skladom5,56 EUR4,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: NO, monostabilný ; Materiál prevedenia: Plast ; Dĺžka šnúry: 79 cm ; Farba: Biela / Červená ;
| Typ kontaktu: | NO, monostabilný |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Dĺžka šnúry: | 79 cm |
| Vybrané vlastnosti: | Ability to control the button with a string |
| Farba: | Biela / Červená |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 13 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




