- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Príslušenstvo k automatike
- FOTOBUNKA FAAC-XP20WD KOMPLET TXRX
FOTOBUNKA FAAC-XP20WD KOMPLET TXRX
- Kompletné špecifikácie
FOTOBUNKA FAAC-XP20WD KOMPLET TXRXSkladom149,77 EUR121,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Fotobunky sú určené na spoluprácu so systémami automatiky vrát; Šírka lúča: ± 7 ° @ 20 m, ± 13.5 ° @ 5 m ; Prevádzkový dosah: 20 m, 10 m Batéria ; Doba odozvy: 40 ms ; Napájanie: 12 ... 24 V AC/DC / Batéria : 3 V CR2 (nie je súčasťou balenia) Vysielač, 12 ... 24 V AC/DC Prijímač ; Počet výstupov relé: 1 ; Výstup: 1 x NC ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie uhla ± 90 ° vodorovne, Bezdrôtové - 4 Kanály, ;
| Šírka lúča: | ± 7 ° @ 20 m , ± 13.5 ° @ 5 m |
| Prevádzkový dosah: | |
| Doba odozvy: | 40 ms |
| Napájanie: | |
| Spotreba prúdu: | |
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Výstup: | 1 x NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP54 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 130 x 42 x 41 mm Vysielač / Prijímač |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




