- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Licencia a softvér
- HARDVÉROVÝ KĽÚČ RLK-1 ROGER
HARDVÉROVÝ KĽÚČ RLK-1 ROGER
- Kompletné špecifikácie
HARDVÉROVÝ KĽÚČ RLK-1 ROGERNie je skladom154,83 EUR125,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hardvérový kľúč RLK-1 je nevyhnutný v prípade používania licencovaných verzií programov VISO EX a RCP Master3 / RCP Master4;
| Rozhranie: | Port Ethernet 10/100 Mb/s |
| Napájanie: | 12 V DC / 125 mA |
| Zostava: | Lišta DIN TS-35 |
| Prevádzková teplota: | 5 ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 85 x 73 x 62 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




