- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- HLAVNÝ KONTROLÓR VÝŤAHU DS-K2210 Hikvision
HLAVNÝ KONTROLÓR VÝŤAHU DS-K2210 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
HLAVNÝ KONTROLÓR VÝŤAHU DS-K2210 HikvisionSkladom821,41 EUR667,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných čítačiek: 2 ks. RS-485 / Wiegand ; Vstupná linka: 3 ks. : panikové tlačidlo, tlačidlo požiarneho poplachu, tlačidlo údržby ; Výstupná linka: 4 ks. - Výstupy relé ; Komunikácia: RS-485, Ethernet, Wiegand 34/26, ;
| Počet podporovaných čítačiek: | 2 ks. RS-485 / Wiegand |
| Počet podporovaných priechodov: | 128 poschodí |
| Vstupná linka: | 3 ks. : panikové tlačidlo, tlačidlo požiarneho poplachu, tlačidlo údržby |
| Výstupná linka: | 4 ks. - Výstupy relé |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 167 x 105 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302902549 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





