- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Mechanická ochrana
- INTELIGENTNÝ VISIACI ZÁMOK S KLÁVESNICOU ATLO-SY13T Tuya Smart ATLO
INTELIGENTNÝ VISIACI ZÁMOK S KLÁVESNICOU ATLO-SY13T Tuya Smart ATLO
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ VISIACI ZÁMOK S KLÁVESNICOU ATLO-SY13T Tuya Smart ATLONie je skladom14,18 EUR11,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsoby odblokovania: Mobilná aplikácia numerická klávesnica ; Hlavné vlastnosti: Elektronický zámok so 6 číslicovým kódom ; Hrúbka tŕňa visiaceho zámku: 5.5 mm ; Index of Protection: IP67 ; Hmotnosť: 0.11 kg ; Rozmery: 78 x 46 x 22 mm ;
| Spôsoby odblokovania: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Napájanie z batérie: | Alkalické batérie - 2 x CR2032, 3 V |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kód výrobcu: | 123456 |
| Hrúbka tŕňa visiaceho zámku: | 5.5 mm |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Materiál: | Zliatina zinku + Nerezová oceľ + ABS |
| Prevádzková teplota: | -15 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 78 x 46 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




