- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- KĽUČKA S ŠIFROVACÍM ZÁMKOM ADL-2-L Bluetooth ROGER
KĽUČKA S ŠIFROVACÍM ZÁMKOM ADL-2-L Bluetooth ROGER
- Kompletné špecifikácie
KĽUČKA S ŠIFROVACÍM ZÁMKOM ADL-2-L Bluetooth ROGERSkladom347,84 EUR282,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Smer otvárania dverí: Pravé dvere otvárajúce sa dovnútra, Ľavé dvere otvárajúce sa smerom von ; Podpora kariet: ISO/IEC 14443A, 13.56 MHz S50 DESFire EV3 4k - MFC-8 ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Podpora mobilných telefónov: Zabudovaný modul Bluetooth na konfiguráciu zariadenia prostredníctvom mobilnej aplikácie ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie dotykovými tlačidlami - Modul Bluetooth ; Kryt: Nerezová oceľ ;
| Smer otvárania dverí: | Pravé dvere otvárajúce sa dovnútra, Ľavé dvere otvárajúce sa smerom von |
| Podpora kariet: | ISO/IEC 14443A, 13.56 MHz S50 DESFire EV3 4k - MFC-8 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 15 mm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 4 ks. AAA (nie je súčasťou balenia) |
| Komunikačný štandard: | Bluetooth |
| Podpora mobilných telefónov: | Zabudovaný modul Bluetooth na konfiguráciu zariadenia prostredníctvom mobilnej aplikácie : |
| Užitočné aplikácie: | Bezplatná aplikácia Roger PIN Generator pre Android a iOS - Mobilná aplikácia pre mobilné zariadenia umožňujúca generovanie PIN kódov pre elektronické zámky ADL-2 pomocou telefónu |
| Počet používateľov: | 20 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozsah hrúbky dverí: | min. 38 mm max. 75 mm |
| Kryt: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK07 |
| Hmotnosť: | 1.10 kg |
| Rozmery: | Vonkajšia doska s kľúčovou dierkou : 280 x 46 x 20 mm (bez rukoväte) Vnútorná doska s kľúčovou dierkou : 280 x 46 x 27 mm (bez rukoväte) |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







