- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Príslušenstvo
- KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE UT-2USB RS-485
KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE UT-2USB RS-485
- Kompletné špecifikácie
KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE UT-2USB RS-485Skladom82,16 EUR66,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prevodník medzi sériovým prenosovým rozhraním štandardov USB a RS-485; Jednotka je napájaná priamo USB portom PC - nevyžaduje žiadne externé napájanie;
| Napájanie: | 5 V DC z portu USB |
| Index of Protection: | IP30 |
| Prevádzkové prostredie: | Trieda interiéru I |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.035 kg |
| Rozmery: | 68 x 45 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




