- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Príslušenstvo
- KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE UT-4DR LAN-RS485 ROGER
KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE UT-4DR LAN-RS485 ROGER
- Kompletné špecifikácie
KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE UT-4DR LAN-RS485 ROGERSkladom209,55 EUR170,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozhranie UT-4DR umožňuje komunikáciu so zariadeniami vybavenými sériovým komunikačným portom prostredníctvom počítačovej siete;
| Komunikačné rozhranie: | RS-485 |
| Rozhranie Ethernet: | 10/100 Base-T |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 V ... 15 V DC |
| Spotreba prúdu: | 55 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 75 % (bez kondenzácie) |
| Zostava: | Lišta DIN TS-35 |
| Hmotnosť: | 0.110 kg |
| Rozmery: | 85 x 73 x 62 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




