- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- KONTROLÉR PRIECHODU ACCO-KP2 SATEL
KONTROLÉR PRIECHODU ACCO-KP2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
KONTROLÉR PRIECHODU ACCO-KP2 SATELSkladom143,39 EUR116,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupná linka: 12 ; Výstupná linka: 12 ; Prevádzkové režimy: Autonómna činnosť, Práca v systéme ACCO/ACCO NET ; Spínacie napätie relé: 250 V AC, 30 V DC ; Zaťaženie reléových kontaktov: 8 A ; Vybrané vlastnosti: Obsluha jedného priechodu s autorizáciou vstupu a výstupu, Možnosť prideľovania rôznych oprávnení jednotlivým užívateľom Identifikácia: Karta a/alebo PIN, Dallas iButton ; Napájanie: 12 V DC ;
| Vstupná linka: | 12 |
| Výstupná linka: | 12 |
| Prevádzkové režimy: | |
| Prúdová zaťažiteľnosť výstupov: | |
| Spínacie napätie relé: | 250 V AC, 30 V DC |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 8 A |
| Komunikácia: | RS-485 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 142 x 71 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




