- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- KONTROLÉR PRÍSTUPU S MERANÍM TEPLOTY ASI7213X-T1 - 1080p DAHUA
KONTROLÉR PRÍSTUPU S MERANÍM TEPLOTY ASI7213X-T1 - 1080p DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KONTROLÉR PRÍSTUPU S MERANÍM TEPLOTY ASI7213X-T1 - 1080p DAHUASkladom4 634,04 EUR3 767,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 5 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 5 m ; Rozsah merania teploty: 30 °C ... 50 °C ; Presnosť merania teploty: ± 0.1 °C ; Vzdialenosť rozpoznávania tvárí: 0.3 m ... 1.8 m ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka RFID: MIFARE 13.56 MHz ; Rozhranie RS-485; Rozhranie RS-232; Rozhranie Wiegand; USB: 2 x USB 2.0 ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 2 - Výstupy relé ; Audio: Zabudovaný reproduktor ; Napájanie: 12 V DC ;
| Čidlo: | 1/2.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Optický zoom: | ![]() |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
Pomocná kamera:
| Veľkosť matrice: | 120 x 90 px |
| Uhol záberu: | 50 ° |
| Rozlíšenie: | 120 x 90 px |
Všeobecné informácie:
| Štandard: | TCP/IP |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 5 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 5 m |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Rozsah merania teploty: | 30 °C ... 50 °C |
| Presnosť merania teploty: | ± 0.1 °C |
| Vzdialenosť rozpoznávania tvárí: | 0.3 m ... 1.8 m (max. 100 000 tvárí v databáze) |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka RFID: | MIFARE 13.56 MHz |
| Zabudovaná pamäť: | Podporuje uchovávanie až 300 000 záznamov |
| Video výstup: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rozhranie RS-232: | ![]() |
| Rozhranie Wiegand: | ![]() |
| USB: | 2 x USB 2.0 |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 - Výstupy relé |
| Audio: | Zabudovaný reproduktor |
| Sieťové rozhranie: | |
| Sieťové protokoly: | IPv4, RTSP, RTP, TCP, UDP, P2P |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 24 W |
| Kryt: | Hliník + Tvrdené sklo |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Index of Protection: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Rozmery: | 313 x 130 x 59 mm |
| Priemer montážného otvoru: | 37 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






