- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatické bariéry
- MIKROVLNNÝ RADAR ITSJC-2303-DC12 Hikvision
MIKROVLNNÝ RADAR ITSJC-2303-DC12 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MIKROVLNNÝ RADAR ITSJC-2303-DC12 HikvisionSkladom805,45 EUR654,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Vonkajšie ; Typ snímača: Mikrovlny (MW) ; Dosah: 60 m ; Uhol detekcie: 100 ° ; Farba: Biela ;
| Použitie: | Vonkajšie |
| Typ snímača: | Mikrovlny (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.2 m ... 4 m |
| Dosah: | 60 m |
| Uhol detekcie: | 100 ° |
| Regulácia citlivosti: | Automatická |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | HTTP, DNS, NTP, TCP, UDP, DHCP, ARP, SSH |
| Výstupy alarmu: | 3 ks. : 0.5 A / 125 V AC 1 ks. : 10 A / 240 V AC |
| LED indikácia: | ![]() |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 24 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | max. 20 kg |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | -8.7 ... +8.7 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 10 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 65 °C |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK09 |
| Hmotnosť: | 1.84 kg |
| Rozmery: | 228 x 206 x 61 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401144 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





