- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- II. generácia
- MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY DS-KD-E Hikvision
MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY DS-KD-E Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY DS-KD-E HikvisionNie je skladom136,83 EUR111,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Kompatibilita: DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Kompatibilita: | DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 |
| Napájanie: | Dodávané cez DS-KD8003-IME1 alebo DS-KD8003-IME2 |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305301209 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





