- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY DS-KD-MFB Hikvision
MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY DS-KD-MFB Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY DS-KD-MFB HikvisionSkladom283,75 EUR230,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 2 cm ; Built-in memory: 1000 - Otlačok palca, 6000 - RFID karta ; Kompatibilita: DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 ; Vybrané vlastnosti: Otvorenie s pomocou karty alebo otlačku prstu a kombinácie ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 2 cm |
| Built-in memory: | |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| Kompatibilita: | DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 |
| Vybrané vlastnosti: | Otvorenie s pomocou karty alebo otlačku prstu a kombinácie |
| Napájanie: | 12 V DC - Dodávané cez DS-KD8003-IME1 alebo DS-KD8003-IME2 |
| Spotreba energie: | ≤ 4 W |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.146 kg |
| Rozmery: | 100 x 100 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305305045 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






