- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY VTO4202FB-MR PRE MODUL VTO4202FB-P-S2 DAHUA
MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY VTO4202FB-MR PRE MODUL VTO4202FB-P-S2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL BEZKONTAKTNEJ ČÍTAČKY VTO4202FB-MR PRE MODUL VTO4202FB-P-S2 DAHUASkladom70,46 EUR57,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: MIfare S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 8 cm ; Počet podporovaných bezkontaktných kariet: 10000 ; Kryt: , Vodotesné ;
| Kompatibilita: | VTO4202FB-x |
| Podpora kariet: | MIfare S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 8 cm |
| Počet podporovaných bezkontaktných kariet: | 10000 |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 5 V DC - Dodávané z iných modulov |
| Spotreba energie: | ≤ 1 W |
| Kryt: | Kov + Plast, Vodotesné |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Odolná voči vandalom: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 100 x 49.9 x 28.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





