- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Hybridné domáce videotelefóny
- MODUL ČÍTAČKY PAPILÁRNYCH LÍNIÍ VTO4103F-MF PRE MODUL VTO4103F DAHUA
MODUL ČÍTAČKY PAPILÁRNYCH LÍNIÍ VTO4103F-MF PRE MODUL VTO4103F DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL ČÍTAČKY PAPILÁRNYCH LÍNIÍ VTO4103F-MF PRE MODUL VTO4103F DAHUASkladom291,34 EUR236,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: Podpora až 3000 otlačkov prstov ; Napájanie: 5 V DC - Dodávané z iných modulov ; Index of Protection: IP65 ; Odolná voči vandalom: IK07 ;
| Kompatibilita: | VTO4103F |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora až 3000 otlačkov prstov |
| Napájanie: | 5 V DC - Dodávané z iných modulov |
| Spotreba energie: | < 0.5 W |
| Kryt: | Kov + Plast, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Odolná voči vandalom: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 100 x 100 x 38.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




